Програма «Об’єднані заради здоров’я» почала працювати у Львівській області

Львівська обласна клінічна лікарня та представники фармацевтичної компанії «Рош Україна» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я в Львівській області.

У відповідності з меморандумом КНП ЛОР Львівська обласна клінічна лікарня та компанія ТОВ «Рош Україна» реалізовуватимуть ініціативи, програми та проекти в сфері розвитку охорони здоров’я у Львівській області, зокрема у сфері неврологічних, онкологічних та рідкісних захворювань. Меморандум передбачає декілька форматів співпраці. Зокрема сторони сприятимуть реалізації програм підтримки пацієнтів, програми із раннього виявлення та діагностики захворювань, проведенню наукових, освітні та навчальних спеціалізованих медичних програм, а також у планах ініціювання програми із розвитку цифрових технологій та діджиталізації системи охорони здоров’я.

Першим проєктом взаємодії стала участь Львівської обласної клінічної лікарні у Програмі підтримки пацієнтів ,це дозволить удвічі збільшити забезпечення пацієнтів з розсіяним склерозом лікуванням препаратом виробництва компанії Рош. 

Програмузапочаткувала у 2023 році фармацевтична компанія ТОВ «Рош Україна». Програма сприяє покращенню доступу населення до інноваційних препаратів шляхом залучення коштів місцевих бюджетів та Програми медичних гарантій. Згідно з умовами Програми «Об'єднані заради здоров'я» при закупівлі препаратів за місцевий бюджет, компанія виробник надає закладу охорони здоров’я ваучери на додаткові упаковки лікарського засобу.

 

«Програмаце новий формат співпраці між державними та комунальними лікарськими установами та бізнесом. Разом ми працюємо над забезпеченням доступу до інноваційних та ефективних препаратів для пацієнтів. Тільки об'єднавши свої знання і ресурси, ми зможемо досягти мети - покращити якість життя пацієнтів та здоров'я населення України», - розповіла Леся Клименченко, Начальник відділу з питань розвитку ефективних рішень для пацієнтів компанії «Рош Україна». 

Про розсіяний склероз

Розсіяний склероз (РС) — це хронічне захворювання, яке уражає більш ніж 2,8 мільйона людей в усьому світі. РС виникає, коли імунна система аномально атакує ізоляцію та підтримку навколо нервових клітин (мієлінова оболонка) в центральній нервовій системі (головному, спинному мозку та зорових нервах), спричиняючи запалення та подальше ураження. Це ураження може спричинити широкий спектр симптомів, включно з м’язовою слабкістю, втомою та порушенням зору, а з часом може призвести до інвалідизації у. Більшість людей з РС відчувають свій перший симптом у віці 20–40 років, що робить захворювання основною причиною нетравматичної інвалідизації у дорослих молодого віку.

У людей з усіма формами розсіяного склерозу спостерігається прогресування захворювання — незворотна втрата нервових клітин у центральній нервовій системі та поступова інвалідизація — на початку захворювання, навіть якщо їхні клінічні симптоми не очевидні або не здаються такими, інтенсивність яких погіршується. Затримки в діагностиці та лікуванні можуть негативно вплинути на людей з РС з погляду їхнього фізичного та психічного здоров'я та сприяти негативному фінансовому впливу на людину й суспільство. Важливою метою лікування РС є якомога раніше уповільнення, зупинення та, в ідеалі, запобігання прогресу інвалідизації.

Рецидивуючо-ремітуючий РС (РРРС) є найпоширенішою формою захворювання та характеризується епізодами нових або погіршених ознак або симптомів (рецидивів) з періодами ремісії. Приблизно у 85 % людей з РС спочатку діагностують РРРС. У більшості людей, у яких діагностовано РРРС, потім настане вторинно-прогресуючий РС (ВПРС), під час якого в них з часом прогресуватиме інвалідизація. Первинно-прогресуючий РС (ППРС) — це виснажлива форма захворювання, що відзначається стабільним погіршенням симптомів, але, як правило, без чітких рецидивів або періодів ремісії. Приблизно у 15 % людей з РС діагностують первинно-прогресуючу форму захворювання. До того як Управління США з санітарного нагляду за медикаментами та харчовими продуктами (FDA) схвалило ОКРЕВУС, не було способів лікування ППРС, схвалених FDA.

Про діяльність «Рош» у галузі нейронауки

Нейронаука є основним напрямком досліджень і розробок компанії «Рош». Наша мета — проводити новаторські дослідження для розробки нових методів лікування, які допомагають покращити життя пацієнтів із хронічними та потенційно тяжкими захворюваннями.

Компанія «Рош» має як схвалені, так і досліджувані препарати для лікування розсіяного склерозу, спінальної м'язової атрофії, захворювань спектра оптиконевромієліту, міастенії гравіс, хвороби Альцгеймера, хвороби Гентінгтона, хвороби Паркінсона та м'язової дистрофії Дюшена. Разом з нашими партнерами ми прагнемо розширити межі наукового розуміння, щоб розв’язати деякі з найскладніших проблем нейронауки сьогодення.

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» заснована в 1896 році, є світовим лідером у фармацевтиці та діагностиці, зосередженим на розвитку науки для покращення життя людей. «Рош» є найбільшою у світі біотехнологічною компанією яка виробляє препарати для лікування онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та захворюваннях центральної нервової системи. Roche також є світовим лідером у діагностиці in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету.

Компанія прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Група Roche зі штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах. У 2022 році «Рош» інвестувала 14 мільярдів швейцарських франків у дослідження та розробки.


M-UA-00000934

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche